ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
Buğra.B
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
69
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
2 Saat 40 Dakika önce
Toplam Mesaj:
476 [0.25 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
15 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Darkness
Doğum Tarihi:
30 Aralık 1998
İl:
Ankara
Meslek:
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

Ramshorn

SON 10 MESAJI

Akvaryum'a Koyduğum Balıklara Yapışıyor
Teşekkür ederim kardeşim evet camları çok kötü yosun olmuş senelerdir hobiciyim balıklar yeni geldi zaten evet çıkarsam daha iyi olcak belki

yok balık beslemeyi seven biriyim betta japon lepistes su kaplumbağsı kiraz karides cüce kerevit ciklet zebra vs baktım

hala bilmiyom nerde hata yaptım belki yazım hatasıdır kasıtlı bir şeyde de demedim kimseye

Nerde hata yapmışım kardeş bilmiyom yardım edin düzeltim nerde hata yapmışız valla bilmiyom

Kardeşim hatayı nerde yapmışım bari söyleyin de düzeltim anlamiyomki dediklerimi yanlışmı anladınız

Önerebilceniz bir kum varmı acaba zaten japonları aldığma pişman oldum karides alacaktım aslında ama pahalı diye almadım

Bu kuma silis diyorlar herhalde ama öncedende kullandım slis kum böyle bir şey yapmadı ama nedense bu balıkların üstüne yapışıyor alçı gibi[:)][EDIT]Buğra.B,2024-05-14 01:30:20[/EDIT]
Sana yazmadım onu ben diğer arkadaşa üslub sorunumu var orda küfür mü ettim acaba hakaret mi ettim bide sizi etiket bile yapmadım
Foto attım orda saçma sapan olan nedir beğenmediyseniz yazmayın kardeşim.[EDIT]Buğra.B,2024-05-13 16:24:29[/EDIT]
Balıklarım japon onlar ağzın alır atar sorun yok sorunum bitkilerin üstüne yapışıyor o
Kardeş derdim kumu çıkarmak değil,
Orda ben kum niye bulaşıyor dedim sadece

Evet yıkadım 3 ay oldu herhalde bide açtığım konuya bakarak yazdınız demi
[IMG]https://foto.akvaryum.com/fotolar/213432/130520241418331.jpg[/IMG]
Arkadaşlar geçenlerde bir kum aldım ve kum bazı balıkların ve bitkilerin üstüne yapışıyor gibi hatta ısıtıcı da katman oluşturmuş koyduğum zaman,
İç pipo filtre nin üstün de bile kum izleri var filtre kumu çekiyor gibi
Yardımcı olursanız sevinirim.
Akvaryuma Nasıl Bir Dekor Yapmalıyım
Kardeş kusura bakma bu konular canımı sıkıyor senin canını sıkmak istemedim ama hep aynı şeyleri duyuyom fakir biri filan da değilim ama ginede alamıyordum yıllar sonra en fazla 65 cm lik akvaryum alabildim bu hbide kiminin annesi babası yardımcı olur ama bende öyle bir şey yok şuanlık bunu kullanıyom

Burda kendimi onaylatmaya çalışmıyorum sizin düşünceniz bu benim hakkımdaki

Biliyorum zaten [:)]

Herkese yardımcı oldukları için teşekkür ederim.
Kardeşim öyle yada böyle canım sıkılıyor çünkü herkes diyor ben 65 cm lik akvaryumu bile yeni aldım maalesef iş bulamıyorum bi yandan iş verene güvenmiyorum herkes hacim litre şöyle böyle olsun filan diyor bana ama kimse paran varmı yokmu diye sormuyor:)
Canım kardeşim bu yeni olana bile param anca yetti şu litre bu litre filan ya şurdakiler biraz da şöyle dese imkanınız varsa eğer daha büyük akvaryum öneririm

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.