ÖZELLİKLER

Kullanıcı Adı:
interkan
Kullanıcı Grubu:
Forum Üyesi
Geri Bildirimleri:
Aldığı Beğeni:
0
Hesap Durumu:
Aktif
Durumu:
Çevrim Dışı
Son Ziyaret:
20 Mayıs 2019 16:28
Toplam Mesaj:
29 [0.01 Gün Ortalaması]
Paylaşım Sayisı:
0 (Son 6 Ay)
İlan Sayisı:

BİLGİLER

Ad Soyad:
Kemal Usta
Doğum Tarihi:
01 Ekim 1985
İl:
Balikesir
Meslek:
işçi
Özel Mesaj:
Sohbet Talebi:
Üye Favorile:
Sosyal Medya:

İMZA

SON 10 MESAJI

Karides Hobihanem (balıkesir) Gncl Resim Syf.17'de
sadece görsel değil bilgi olarak ta karides te bence bir numarasın abi o kadar kafanı şişirdik akşam akşam güzel bir sohbetti teşekkür ederim balıkesir e geldiğimde kesinlikle müsait olduğun zaman tekrar misafirin olmak isterim teşekkürler her şey için.
FRONTOZA BALIĞIM HASTA:(
Emin olmamakla beraber ya kuyruk mantarı yada erkek çiftleşmek için özellikle kuyruk kısmından bu şekilde darbe vurmuş olabilir ne alaka diyen olursa da gözlediğim bir konu kendi dişimi bu şekilde kaybettim.Vieja2014-02-01 12:32:47
bu balığın cinsi nedir
Frontoza ile yakından uzaktan alakası yok arkadaşlarında dediği gibi demosoni %98
ama %2 mpanga da çıkabilir ama çok zor bir ihtimal 1 hafta 10 güne düzelir ozaman kesin anlarsın ama demosoni %98
Sarı Prenses - Demasoni
Ben hobiye demosoni ile başladım desem yeri var bence beslemek istiyorsan hiç bir sıkıntı olmaz şuan iş yerinde 1 tonluk akvaryumda sarı prenseste var demosonide frontozada auratus da kırmızı imparator varda var hiç bir sıkıntı yaşamadım gelip görme şansın olsa yavrularıda göre bilsen keşke akvaryumdaki, sadece tek tavsiyem 100 cm akvaryum alıp içine 20-30 balık koyma bence geri kalan sıkıntı değil cüce vatoz yaşamaz dediler chicledle şuan evimde 25 cm üstü frontoza mpanga  vs. hepsi kanka kanka yaşıyor bence uyum önemli . İçinde kalmasın kurbana kadar hiç bir şey olmaz :)
Sump sistemi kuracağım 600 lt akvaryum için sorularım var
İç sump bak derim hem delip vs. uğraşmazsın hemde dış filtreden çok iyi.   
135*55*60 akvaryum kum tavsiyesi
Evimde frontoza bakmaktayım calsiumlu kum kullanıyorum bu güne kadar bir şikayetim olmadı ama siyah hagen kum da düşünmedim değil
Tankı Sipariş Ettim, Tür Bulmak Kaldı :)
Herkez sevdiği balığı veya bakmak istediği balığı yazar bizde şirkette 2 metre akvaryum var içinde olmayan tür tangayika türleri diye bilirim zebradan s.p ye beyaz prensese akvaryumda en çok hangi yavru var dersen :) mpanga 1 tane zebra yavrusu yok yumurtluyorlar sonra yok oluyor ya diğer balıklar yiyior yada kendileri genelde bakamıyor. bencesi sencesi yok gir bir akvaryumcuya beğendiğin balıklardan al sonuçta bir arkadaşda yazmış 

[/QUOTE] 

Sistemi,düzeni ve huzuru oturttuğun zaman her balıktan kolay yavru alırsın,bunları oturtamazsan ve  yeterli tecrüben yoksa Zebradan bile yavru alamazsın. Sp ile başla tropheusa geç derim. 450 litrede hem balıklarını hem kendini hem de akvaryumunu ödüllenidirsin
[/QUOTE]

Bence bu yazı çok doğru çok arkadaşlarıma damızlık yavru veren balıklar verdim ama yavru alamadılar önemli olan akvaryuma olan ilgin. 
(Bursa) Delikli Kaya..
Ben bandırmadan gelip bursadan aldım 200 kg delikli taş kilosu 0,50 kuruştan nerde olduğuna gelince aldığım yer bademli yolunda bir peyzajcı idi mudanya yolunda hatta 4-5 yer var oralarda hepsinde 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyatlar antalya taşı telikli kaya istediğin kendin seçiyorsun eğer olurda bulamazsan kartınıda bir araştırım ama yol kenarı sote bir yer değil. Şimdiden İyi dekorlar
sahibini tanıyan balıklar
150 litrede 4 tane besliyorum bir sıkıntı yok ama büyüyünce sanırım sıkıntı olur 1-2 sene sonra
500L Akvaryum tavsiye!
FRONTOZA bence bir düşün

SON MESAJLAR

GÜNCEL 100 TANITIM

SON İLANLAR

FORUM İSTATİSTİKLERİ

• 3,797,668 Mesaj
  • 408,613 Konu
  • 91 Forum
  • 145,128 Forum Üyesi
  • 1,466 Özel Forum Üyesi
  • 29 Kıdemli Akvarist
  • 1,941 Dün Giriş Yapan Üye

Şu ana kadar en fazla 1365 kişi 27.03.2012 23:21 tarih ve saatinde çevrim içi oldu.